Дринк енд драйв услугата в София работи с двама шофьора - не един. Единият поема волана на твоя автомобил и те откарва до твоя адрес. Другият следва по целия маршрут с фирмен автомобил. На адреса ти те оставят заедно, след което двамата се прибират. Ти слизаш от собствената си кола, пред собствената си врата, с ключовете в ръка. Моделът с двама шофьора не е просто удобство - той е и оперативна необходимост. При него нито ти, нито операторът чака. Вторият шофьор следи маршрута и е в постоянна комуникация с първия. При промяна на маршрут, задръстване или нужда от помощ реакцията е незабавна. Управлението на твоя автомобил е застрахователно покрито от момента на поемането до предаването на ключовете - при щета по вина на шофьора отговорността е изцяло на оператора.
Как работи моделът с двама шофьора и защо е по-сигурен
Последни коментари
Статистика
| Нови потребители | krisoo |
| Потребители | 97 |
| Общо публикации | 2110 |
| Пубилкувани | 2110 |
| Нови публикации | |
| Гласували | 2582 |
| Вотове за коментари | 0 |
| Коментари |

Влезте в акаунта си, за да коментирате или се регистрирайте тук.